זיקוקים קרים לאירועים

נגן וידאו

זיקוקים קרים

פירוטכניקה היא דבר מרהיב מאוד שמתאים להרבה מאוד אירועים. כל אחד היה שמח לראות פירוטכניקה וזיקוקים במסיבות גדולות, חגים, אירועים גדולים, מגרשי ספורט ועוד, אך חשוב לדעת איך לתפעל אותה. הפעלה של זיקוקים כוללת בדרך כלל שימוש באש וקל להיפצע אם לא עושים זאת בצורה נכונה. החיסרון הכי גדול של זיקוקים הוא שאי אפשר להפעיל אותם במקומות סגורים מחשש לסכנה, אך כיום יש פתרון גם לכך.

אצלנו משתמשים כיום בזיקוקים קרים. זיקוקים קרים אלו זיקוקים שניתן להפעיל אותם ללא אש, ללא ריח וללא עשן. ההפעלה של זיקוקים קרים היא פשוטה מאוד, ומוסיפה המון לכל אירוע. בחתונה למשל, ניתן להפעיל את הזיקוקים בחופה, בשבירת כוס ולאחר מכן בריקוד הסלואו או ברחבת הריקודים. עונת חתונות החורף מתקרבת אלינו במהרה, וכאשר כל החתונה נערכת בתוך אולם, צריך משהו מיוחד כדי להרים אותה.

רובנו למדנו להכיר זיקוקים ביום העצמאות. לכל אחד מאיתנו יש זכרון ילדות בו הוא מפחד מהזיקוקים שבשמיים, שאגב, הולכים ומשתכללים עם השנים. כולנו רואים לעיתים גם זיקוקים ואבוקות במגרשי כדורגל, ובאופן כללי, זה מתקשר לנו עם חגיגות ושמחות. יש משהו מהפנט מאש צבעונית בשמיים, וגם כאשר עובדים עם זיקוקים קרים מקבלים את אותו אפקט, רק בלי כל האלמנטים המסוכנים.

קרים, בלי עשן, אש או ריח

עבודה עם זיקוקים קרים באה עם כמה מגבלות. בגלל שהזיקוקים הללו מופעלים בתוך מבנים, הם בדרך כלל לא עולים למעלה מחמישה מטרים. בנוסף, הזיקוקים לרוב מופעלים על ידי בקרה מרחוק, ועל ידי אנשי מקצוע ייעודיים, שמכירים את העבודה ויודעים לבצע עבודה בטוחה ונקייה. זיקוקים קרים הם אינם מסוכנים לסביבה, אין סכנה שבשאיפת חומרים מסוכנים, ובאופן כללי, מדובר על מוצר שהוא מאוד חיובי.

חברתנו המתפעלת את הזיקוקים הקרים מביאה את כל הציוד הנדרש – הזיקוקים עצמם, הציוד הרלוונטי וכמובן, מספקת ביטוח צד ג של כל הפעילות. חשוב לעבוד עם חברה מוכרת וטובה, אשר יש לה ניסיון בהפעלה של זיקוקים קרים בתוך אולמות. כמו כן, יש לדבר עם בעל האולם, אשר רובם מכירים את הטרנד החדש הזה. אם יש אנשים שאינם מכירים, אפשר להרגיע אותם ולהבטיח להם שהזיקוקים הללו מתוכנתים לפעול בתוך אולמות ולבטח לא יגרמו לשום סוג של נזק.

זיקוקים ידועים כמשהו שמגביר את הנראות וההתרגשות. מופע פירוטכני שמקדם את החתן והכלה, או חתן הבר מצווה, מוסיפים אלמנט של דרמה, שקל מאוד להתרשם ממנו. יש אנשים שמרגישים רע מכך שהם מתחתנים בחורף, ולא יכולים להשתמש בזיקוקים אמיתיים, ולכן, זיקוקים קרים משמשים כפתרון איכותי ונוח, ורלוונטי לכל השנה. גם אם לא רוצים להתעסק עם זיקוקים אמיתיים, שיגרמו לריח ועשן ולסכנה מסוימת, אפשר להשתמש בזיקוקים קרים גם בעונת הקיץ, בחוץ. מדובר בטרנד מעניין מאוד, שלא הולך לשום מקום.

 

  • 6 מכונות זיקוקים קרים (ניתן להזמין עד 12 בתוספת תשלום)
  • כולל מפעיל באירוע
  • ביטוח צד ג

לקבלת הצעת מחיר והזמנות חייגו: 050-4443130