לייזרים לאירועים

נגן וידאו

גימיק לוהט

המטרה הכי גדולה בכל חתונה היא להשאיר חותם ולהרשים את האורחים. בכל שנה אדם ממוצע הולך לפחות ל-5 חתונות, וקל מאוד לשכוח אירועים, לבטח אם אין בהם שום גימיק. עולם החתונות מלא גימיקים וטרנדים חדשים, וכאשר רוצים לחפש כיום אלמנט מיוחד ויוצא דופן, אפשר ללכת על שימוש בלייזרים.

לייזרים לחתונה משדרגים את רחבת הריקודים והופכים אותה למסיבה של ממש. הלייזרים מגיעים במגוון רחב של צבעים ונמצאים בשליטה של איש מקצוע, שיכול להתאים את הקצב ואת התאורה למוזיקה עצמה. לייזרים לחתונה מעניקים הרגשה של מסיבת ענק וחשק לריקודים, הרבה יותר מעוד רחבה חשוכה ובנאלית.

להישאר עד מאוחר

הלייזרים מגיעים במגוון עצום של צבעים והתמחור כולל את המפעיל וכמובן ביטוח צד ג'. הקרניים רצות מלמעלה למטה ולצדדים, וכמובן אינן מסוכנות בשום צורה או אופן. רחבת הריקודים הופכת בין רגע לסצנה מסיבתית כמו שרואים ביוטיוב, ואל האטרקציה הזו אפשר להוסיף כל מיני גימיקים שישדרגו אותה – כמו צמידים זוהרים ואפילו אבקת צבע. יש כל כך הרבה דרכים לפתח את הנושא ולהשאיר אנשים על הרחבה עד שעות מאוחרות.

אחת הבעיות הכי גדולות בכל חתונה, במיוחד בכזו שנערכת באמצע שבוע, זוהי התרוקנות הרחבה בשעה מוקדמת. עם לייזרים לחתונה יש תמיד הרגשה של מסיבה חיה, ואנשים לא ירצו ללכת הביתה ויישארו לחגוג באולם עם הזוג עד השעות הכי קטנות של הלילה.

 

  • 3 לייזרים צבעוניים חזקים במיוחד
  • מחשוב ובקרה כולל מפעיל באירוע
  • מכונת ערפל (במידה ואין לאולם)
  • ביטוח צד ג

לפרטים והזמנות חייגו: 050-4443130