קיאק פירות

לשוט על פירות

ההכנות של האורחים המוזמנים לחתונה מתחילות עוד משעות הבוקר ולאורך כל היום. אנשים מתכננים את היום כך כדי שיהיו רעבים בשעות הערב, באירוע עצמו, מפני שעבור האורחים, חתונה היא קודם כל אוכל. אנשים מוציאים בממוצע כ-300 שקלים כמתנה ורוצים לקבל תמורה, מפני ש-300 שקלים לסועד זהו סכום שמניב ארוחה מצוינת במסעדת יוקרה. ובכן, האוכל זה ממש לא רק מנות עיקריות ויש עוד הרבה מסביב.

אם בעבר מה שקבע את הסטנדרט בחתונות היו המנות העיקריות, הרי שהיום זה כל מה שמסביב. אנשים מצפים לקבל בופה נרחב ומגוון במנות הראשונות, כולל פינגר פוד שמגיע עם מלצרים מסתובבים ולאחר מכן לקבל פינוקים שונים על השולחן, עוד לפני שהמנות עיקריות מוכרות. לאחר מכן מגיעה המנה העיקרית, כולל אופציה צמחונית וטבעונית, ולבסוף מגיע הקינוח. עם זאת, יש הרבה אופציות של פינוקים בין לבין.

הטרנדים כיום כוללים הגשת מנת לילה בשרית, שכוללת המבורגר או נקניקיות, וכן ארטיקים שמוגשים לאנשים שנשארים עד לסוף האירוע. בתוך כך, יש טרנד מעניין מאוד של מגש פירות מפואר שמגיע אל הרחבה בזמן האקשן הגדול. הרי פירות הולכים טוב מאוד עם אלכוהול, וכאשר אפשר להתרענן קצת עם ענבים או אבטיח, אחרי סשן ריקוד של כמה שעות, מה טוב.

מרענן וטעים

הפרזנטציה של הפירות צריכה להיות מפוארת ולהתאים לגודל האירוע. כיום, אפשר להציב קיאק פירות באמצע הרחבה ולקבל אלמנט שהוא יוצא דופן ושונה מאוד. קיאק פירות מגיע למעשה ממש בצורה של סירת קיאק אמיתית בגודל מלא, כאשר בתוכה אין ספור סלסלות פירות ועציצים שנותנים לוק מאוד קאריבי, טרופי ומושך.

בתוך קיאק פירות ניתן לקבל את מיטב פירות העונה, כולל פירות אקזוטיים שאי אפשר למצוא בכל בית כמו ליצ'י ופסיפלורה. מה שיפה בקיאק פירות זה ההוד וההדר שבא עם הטעם הקריר והנהדר. הקיאקים הם בדרך כלל צבועים ומפוארים, עם הרבה קישוטים. כל הקיאק נראה כאילו נבנה ועוצב באומנות על מנת להעניק מראה של חופש מפנק על החוף בתאילנד.

רחבת ריקודים ברחבה יכולה להיות מתישה, לבטח בקיץ. ריקודים בלתי פוסקים ואינטנסיביים למשך שעות יכולים להיות קשים ומעייפים. בקיץ, כאשר רוקדים בחוץ, אפשר להתחיל להזיע ולהרגיש לא נעים. חשוב לזכור שגם האלכוהול יכול לחמם את הגוף, ולכן, המראה של קיאק פירות מפואר, שמביא איתו כל טוב מרענן ומפנק, הוא בהחלט רעיון מצוין.

החיפוש אחר גימיקים לעולם לא נפסק. יש אנשים שמוסיפים תאי צילום או שמביאים אמן על מנת שישיר או ירקוד באירוע. אחרים בוחרים להשקיע דווקא בלימוזינה או במצלמות רחף, אך אין ספק שגימיק כזה, שמחבר בין אוכל, נראות ומשהו שהוא מאוד רלוונטי ומתאים לאותו רגע, הוא בהחלט גימיק שיכול להיחקק אצל אנשים, ולגרום להם לזכור את האירוע.